Sorumluluk Sınırları

Gastrit Rehberi PDF formatında bir e-kitaptır. ” Gastrit Rehberi ” E-Kitabı KDV dâhil 72 TL (Türk Lirası) karşılığı Bilgesepeti.com firması tarafından ödeme alınmak koşuluyla satılmaktadır.

“Gastrit Rehberi”  vergileri ödenen bir e-kitaptır. İstenildiği taktirde ürün faturası kargo ile karşıdan ödemeli olarak gönderilmektedir.

” Gastrit Tedavi Rehberini” satın aldığınız anda https://www.gastrittedavi.com ve ” Gastrit Rehberi” E-Kitabı için 30 Günlük İade Hakkı süresi başlar. ” Gastrit Rehberi” E-Kitabında yer alan yayınlardan yaşanacak yasal sorunlardan https://www.gastrittedavi.com ve ” Gastrit Rehberi” E-Kitabı sahibi sorumlu değildir.

Yasal prosedürler gereği aşağıdaki belirtilen hususları dile getirmek istiyoruz.

Doktorluk veya eczacılık mesleklerini icra etmemekle birlikte bu mesleklere ait hiç bir diplomamız yoktur. Bu elektronik kitapta verilen içerik ve bilgiler bağımsız bilgiler olup genel ve kişisel gelişime hizmet etmektedir. E-Kitapta geçen bilgilerin güncelliği, doğruluğu veya tamamlanmışlığını garanti etmez. Bu e-Kitap yazar Defne Duru’ya aittir. Bu e-kitapta yazar Defne Duru’nun deneyerek başarıya ulaştığı yöntem, uygulama ve tavsiyeler yer almaktadır. Bilgiler bir doktor veya eczacı tavsiyesi niteliğini taşımaz ve temel olarak kişisel bir teşhis konma hakkını vermez. E-Kitabın içeriği https://www.gastrittedavi.com/ sitesinin verdiği bilgiler eşliğinde hazırlanmıştır.

Bu kitap doktorunuzun vereceği tavsiyenin yerini tutacak veya doktorunuz tarafından önerilen herhangi bir tedavinin yerini alacak tıbbi bir kitap değildir; yalnızca bir referans malzemesi niteliği taşımaktadır.

Bir hastalığınız varsa veya tıbbi bir sorununuz olduğundan şüpheleniyorsanız, bu kitaptaki tavsiyelerden herhangi birini uygulamadan veya bu kitaptan yararlanarak herhangi bir sonuca varmadan önce tıp ve sağlık uzmanlarına veya diğer yetkili uzmanlara danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Reçeteli ilaç kullanıyorsanız, yapacağınız herhangi bir değişiklik metabolizmanızı etkileyebileceğinden, doktorunuza danışmadan diyetinizi (daha iyi veya daha kötü) kesinlikle değiştirmeyin. Bu kitap ve yazarının görüşleri yalnızca bilgi vermek ve eğitim amaçlıdır.

Yazar doğrudan veya dolaylı olarak bu kitabın içeriğinde yer alan bilgilerin kullanımından veya uygulanmasından kaynaklanan her türlü yükümlülük, kayıp veya riske ilişkin her türlü sorumluluğu reddeder.

Aklınıza takılan soru veya sorunlarınızda çekinmeden iletişim sayfamıza yazabilir ve bilgi edinebilirsiniz.