Gastritte Kudret Narı Şifası ve Hakkındaki Gerçekler

Gastrit ve ülser sorununuzu kudret narı ile çözün ancak tam çözüm beklemeyin. Gastrit için devamlı olarak kudret narı öneriliyor özellikle tropikal ülkelerde yetişen kudret narı mide hastalıklarına doğal çözüm getirdiği biliniyor.

Ancak sadece kudret narı ile gastrit problemini çözmek mümkün değil. Özellikle bazı dönemlerde ortaya çıkan ufak mide rahatsızlığı olan reflü için en doğal rahatlama sağlıyor diyebiliriz. Bilindiği üzere mide sıvısının yemek borusundan üste doğru çıkması durumuna reflü denilir. Mide iç duvarında meydana gelen iltihaplanmaya da gastrit denilir.

Gastrit tedavisi oldukça zordur. Gastriti olan kişilerin neredeyse ne yerlerse yesinler hep sorun yaşarlar. Hastalığın başlangıcında mide ekşimesi ve ağırlık hissi vardır. Gastrit tedavisi erken dönemlerde yapılmazsa yemeklerden bir süre sonra sırttan mideye doğru yayılan şiddetli ağrılar ortaya çıkabilir.

İlerleyen zamanlarda mide bulantısı arkasından kanlı kusmalarda başlayabilir. Yaşamı olumsuz etkileyen bu hastalığa şifa bilimciler kudret narını tavsiye etmektedir.

Gastrit, ülser, reflü hastalığında ortaya çıkan belirti ve semptomların azaltılmasında kudret narı kullanımaktadır. İlerlemiş mide rahatsızlıkların tedaviden çok rahatlatıcı etkisi mevcuttur. Halk arasında tüm Asya, Afrika, Hindistan gibi tropikal ülkelerde yetişen turuncu renkli bir bitkidir. Mide rahatsızlıkları, bağırsak sorunları ve kabızlıkta 40 gün süre ile kullanımı gereklidir. Eylül ayında olgunlaşan kudret narı balla karıştırılarak tüketilebiliyor. Eski zamanlarda şifa için tüketilen kudret narını yeni nesil pek tanımıyor.

Taze meyve bulunamayan mevsimlerde ise olgunlaşan kudret narı saf zeytinyağı içinde 6 ay bekletilerek her sabah bir çorba kaşığı ve balla karıştırılarak aç karnına tüketilmelidir. Bu şekilde 40 veya 41 gün devam edilerek şifa bulunuyor. Önce de dediğim gibi ilerlemiş hastalıklarda bazen etkili olamıyor tek başına bunun için bazı tedavi yöntemleri ile birlikte kullanılması yardımcı olacaktır.

Gastrit tedavisi en garantili tedavi şekli bu hastalıktan mustarip bir araştırma görevlisinin bilgi birikimi ve tecrübeleri ile oluşturduğu bir e kitap sizin hayatınızı kurtaracak bir yöntemdir. Bu kitabı satın alarak hayatınız boyunca siz ve sevdikleriniz bu sorundan tamamen kurtulacaktır.

Gastrit tekrar edebilen bir hastalık olduğundan kesin tedavi için doğal tedavi yöntemini tercih etmeniz tekrarlanmaması açısından oldukça önemlidir.

One Response to “Gastritte Kudret Narı Şifası ve Hakkındaki Gerçekler

  • Gastrit Tedavisi - Defne Duru
    11 ay ago

    Kudret narı gastriti iyileştirme noktasında sadece geçici olarak rahatlatan doğal bir üründür. Piyasada bulunan fabrika yapımı kudret narı macunlarının ne kadarı doğal? sorulması gereken ilk soru. Elbette el yapımı kudret narı macunu arasında dağlar kadar fark olacaktır. El yapımı gastrit iksiri gatrit rehberinde detaylıca anlatıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir